PAYLAŞ
cami halısı

Camiler, Müslümanlar açısından kutsal yerlerdir. İslam dinine mensup bireyler ibadetlerini gerçekleştirmek amacıyla camiye giderler. Bu nedenle camilere verilen önem oldukça büyüktür. Çünkü ibadet eden kişilerin sağlığı ve rahat ibadet edebilmesi için gereken her şey yapılmalıdır. Camiler inşa edilirken de bu unsurlar göz önünde bulundurulur. Örneğin cami halısı seçerken pek çok farklı noktaya dikkat edilir. Kalitesiz bir halı seçildiği durumda halının aşınması hızlı olur ve bu da ibadet eden kişilerin neredeyse yerde namaz kılmaları anlamına gelebilir. Bu örnekler çoğaltılabilir, bu yüzden kaliteli cami halısı üreten firmalarla anlaşılması gerekmektedir. Manisa cami halısı firmaları, hem yurtiçi hem de yurtdışı referanslarıyla ülkemizin cami halısı üretiminde önde gelen firmalarındandır.

Manisa Cami Halısı Firmaları Nelerdir?

Manisa’ya bağlı Demirci ilçesi, cami halısı üretiminde Türkiye’nin en kilit bölgesidir. Pek çok firmaya ev sahipliği yapan Demirci’nin geçim kaynağı neredeyse halıcılıktır. Manisa cami halısı firmalarını listeledik.

Elifnur Cami Halıları

Hem yurtiçi hem de yurtdışı referanslarıyla pek çok camiye hizmet verir. Kalite belgeleriyle de hizmetlerini tescilleyen firma pek çok farklı bölgede hizmet vermektedir.

Adres: Akıncılar Mah. Gaziler Cad. 36/4 Demirci / Manisa / Türkiye

Akyün Halı

1978 yılından bu yana hizmet vermektedir. Sadece cami halısında değil, otel ve yurt halısı hizmeti de sağlamaktadır. Hem teslimat hem de döşeme işlemini gerçekleştiren kadrosuyla pek çok camiye hizmet sunmaktadır.

Adres: Ahi Evran Sanayi Sitesi Demirci / Manisa / Türkiye

Özkul Halı

1912 yılından bu yana verdiği halıcılık hizmeti ile 1952 yılında Türkiye’nin ilk halı firmasını kurmuştur. Saf yün cami halısı üretimi yapan Özkul Halı, pek çok farklı desen seçeneği sunmaktadır.

Adres: Ahi Evran Sanayi Sitesi No: 10 Demirci / Manisa / Türkiye

Serko Halı

1950’li senelerde el dokuması halı üretimi yaparak faaliyetlerini sürdürmeye başlayan Serko Halı, 1970’li senelerde makine halısı üretmeye başlamıştır. O günden bu yana verdiği hizmetlerle pek çok şehirde pek çok cami için halı üretmiştir.

Adres: Bahçeler Mah. Fabrika Sokak No: 45 Demirci / Manisa / Türkiye

Haskul Halı

1953 yılından bu yana verdikleri hizmetlerle hem yurtiçi hem de yurtdışında bulunan camilere halı üretimi yapmışlardır.

Adres: Ahi Evran Sanayi Sitesi Plevne Cad. No: 7 Demirci / Manisa / Türkiye

Sarıca Halı

1970 yılından beri hizmet veren Sarıca Halı, sadece cami halısı üretimi yapmamaktadır. Otel ve yurtlar için de halı üretimi yapan şirket, yurtiçi ve yurtdışı ayırt etmeksizin üretim yapmaya devam etmektedir.

Adres: Kaymakam İbrahim Ethem Akıncı Cad. No: 29 Demirci / Manisa / Türkiye

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here